1 września 2015 r. uczniowie XXXIV LO w Łodzi rozpoczęli rok szkolny 2015/2016.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły składamy najlepsze życzenia spokojnego i owocnego nowego roku szkolnego oraz radości z odnoszonych sukcesów.
Pierwszym klasom gratulujemy szczególnie i życzymy miłej nauki w Naszej Szkole, natomiast maturzystom.....no cóż..zapału i chęci do nauki :) Matura tuż, tuż! ;)

ZDJĘCIA Z ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się w dniu 1 września 2015 r.
o godzinie 10.00 w gmachu szkoły przy ulicy Minerskiej 1/3.

Serdecznie zapraszamy!

MIEJSKIE KOREPETYCJE

Przedmiot
Tydzień Matematyka Język polski  Język angielski

03.08.2015 r.- 07.08.2015 r.

10.08.2015 r.- 14.08.2015 r.

17.08.2015 r. - 21.08.2015 r.

Poniedziałek - Piątek
10.00-13.00

Poniedziałek - Piątek

mPotęga w naszej szkole!

Zdobyliśmy grant! Nasza szkoła, jako jedna z 28 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Polsce otrzyma dofinansowanie w ramach PROGRAMU "mPotęga". Czeka nas zabawa z matematyką do mPotęgi!

Organizatorem konkursu grantowego w ramach Programu „mPotęga” jest Fundacja mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć.

Będziemy stosować nowe metody przekazywania wiedzy matematycznej; wciągniemy młodzież w aktywny proces wykorzystywania wiedzy, poprzez pokazanie praktycznych zastosowań matematyki!cool

XVI MFFP im. Włodzimierza Puchalskiego

ZSO7 jest współorganizatorem XVI Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego, który został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej.
Organizatorem Festiwalu jest Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi Sp. z o.o.

Festiwal odbył się w dniach 17 - 21 czerwca w Łodzi, wraz z nim kolejna edycja Międzynarodowych Warsztatów Edukacji Ekologicznej. Pierwszy dzień był wypełniony atrakcjami. Wszystko rozpoczęło się o 9:00 w Łódzkim Domu Kultury - otwarciem wystawy prac naszego Patrona - WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO ...