1 września 2015 r. uczniowie Gimnazjum nr 23 w Łodzi rozpoczęli rok szkolny 2015/2016. Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły składamy najlepsze życzenia spokojnego i owocnego nowego roku szkolnego oraz radości z odnoszonych sukcesów.
Pierwszoklasistom gratulujemy szczególnie i życzymy miłej nauki w Naszej Szkole.

ZDJĘCIA Z ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się w dniu 1 września 2015 r.
o godzinie 9.00 w gmachu szkoły przy ulicy Minerskiej 1/3.

Serdecznie zapraszamy!

Zdobyliśmy grant! Nasza szkoła, jako jedna z 28 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Polsce otrzyma dofinansowanie w ramach PROGRAMU "mPotęga". Czeka nas zabawa z matematyką do mPotęgi!

Organizatorem konkursu grantowego w ramach Programu „mPotęga” jest Fundacja mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć.

Będziemy stosować nowe metody przekazywania wiedzy matematycznej; wciągniemy młodzież w aktywny proces wykorzystywania wiedzy, poprzez pokazanie praktycznych zastosowań matematyki!cool